E-Posta : [email protected]

Bizi Arayın

0532 655 53 35

Biz Sizi Arayalım

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda


Değerli İş Ortaklarımız,

Samsun’da 2010 yılında kurulan şirketimiz,pazardaki mevcut rekabet ortamında hizmetlerini farklılaştıran, müşterileri için özel ilgi ilkesini amaç edinmiş,servis kalitesi ve müşteri memnuniyeti ilkesini birleştirmiş ve böylelikle gemi acenteliğinin güvenilirliğini ve etkinliğini sağlamayı başarmış ayrıca uluslararası denizcilik sektöründe faaliyet gösterdiği tüm alanlarda referans kuruluşlar ve ilişki içerisinde bulunduğu firmalar nezdinde saygın ve güvenilir kurumsal kimliği bulunan bir şirket olmuş ve çıktığımız bu yolda ayrıcalıklı denizcilik dünyasının bir parçası olabilmenin gururunu yaşıyoruz.

Samsun’daki merkez ofisimiz ve Ankara şubemizin yanı sıra güçlü bir yerel ağa sahip olan şirketimiz İzmit, Bandırma, Tekirdağ, Kdz. Ereğli, Trabzon, Mersin ve İskenderun limanlarındaki iş ortaklarımız ile müşterilerine hızlı, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet vermektedir.Hedefimiz aynı zamanda yatırımlarla uluslararası denizcilik sektörünü takip ederek diğer bölgelerde de PROSAM hizmetini,kalitesini müşterilerimizle buluşturmaktır.

Başta müşterilerimiz ve çalışanlarımız olmak üzere, bugünlere gelmemizde emeği geçenlere, bizlere duydukları güven ve verdikleri destek için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu güven ve desteğe layık olabilmek adına çok daha özverili olarak çalışmalarımıza devam edeceğimizin sözünü veriyoruz.

Prosam Ship Supply